Japan Build Tokyo 2019
Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı
11 - 13 Aralık 2019     Tokyo, Japonya

Fuar Hakkında
Genel Bilgi
Paket Tur Programları
Oteller
Remm Akihabara Hotel
Tokyo Marriott Hotel
Hilton Tokyo Bay
Vize

Vize için gerekli evraklar

İletişim

İletişim bilgilerimiz

E-posta gönderim formu


Yeditepe Turizm
TürkiyeSeyahatAcentalarıBirliğiÜyesidir
TÜRSAB NO: A-4983


Hilton Tokyo Bay Tokyo
5 Yıldız - Oda & Kahvaltı
279-0031 Tokyo Prefecture, Maihama 1-8


Foto GaleriTavsiye Et

*Tokyo Körfezi'nin doğu kıyısında, Tokyo İstasyonu'na trenle sadece 20 dakika uzaklıkta yer alan Hilton Tokyo Bay, Tokyo Disney Resort'un resmi otelidir. Otel, tümü okyanus veya Disney Resort manzaralı odalar, 5 adet restoran ve açık-kapalı havuzlarla hizmet vermektedir.

*Tokyo Bay Hilton'un tümü şık bir şekilde dekore edilmiş odalarında kişiselleştirilmiş hizmetten faydalanabilirsiniz. Hepsinde DVD oynatıcı, düz ekran TV ve rahatınız için geniş bir oturma alanı mevcuttur.

*Disney Resort Hattı üzerindeki Bayside Monoray İstasyonu'na yürüyerek sadece 6 dakikada veya transfer servisiyle 1 dakikada ulaşabilirsiniz. Bu istasyondan Tokyo Disney Sea'ye ve Tokyo Disneyland'e doğrudan seferler düzenlenmektedir. Narita Havaalanı Limuzin Otobüsü otelin önünde durmaktadır.

*Relaxation Salon Hamam Spa Tokyo Bay'de masaj yaptırarak ferahlayabilir veya fitness salonunda egzersiz yaparak enerji depolayabilirsiniz. İş merkezi ve güzellik salonundan yararlanabilirsiniz.

*Dynasty Restaurant'ta otantik Çin lezzetleri, The Square: Accendo'da ise leziz Akdeniz yemekleri servis edilmektedir. Silva Bar'da kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz.