Labelexpo Asia Shanghai 2019
Uluslararası Pazarlama, Reklam, Ticari Fuarlar, Konferanslar, Etkinlikler Fuarı
3 - 6 Aralık 2019     Shanghai, Çin

Fuar Hakkında
Genel Bilgi
Paket Tur Programları

Turk Hava Yollari Ile Istanbul Havalimani Cikisli

Uçuş Saatleri

Oteller
Dorsett Shanghai Hotel
Vize

Vize için gerekli evraklar

İletişim

İletişim bilgilerimiz

E-posta gönderim formu


Yeditepe Turizm
TürkiyeSeyahatAcentalarıBirliğiÜyesidir
TÜRSAB NO: A-4983

 
 
ŞİRKET DAVETİYESİYLE TİCARİ BAŞVURU:
1
Pasaport ve varsa eski pasaport (aslı)
2
Nüfus cüzdanı fotokopisi (TC vatandaşı değilse en az 6 ay geçerliliği olan ikamet izni)
3
2 adet fotoğraf (mat, kalın kağıt, kulaklar ve alın açık, ön cepheden çekilmiş, arka fon beyaz, gözlüksüz, kıyafetler koyu renk olmalıdır) örnek ölçüler ektedir
4
Banka cüzdanı aslı (en az 5000 usd)
5
E-devletten 2 maddeli sabıka kaydı (seçeneklerde resmi kurum diye işaretleyince çıkıyor)
6
E-devletten 4a/4b/4c ssk hizmet dokumu yada emeklilik dökümü
7
İşe giriş bildirgesi yada imza sirküleri fotokopisi
8
Şirket Dilekçesi aslı, şirket antetli kağıdına, ekteki örneğine uygun bir şekilde bilgisayarda eksiksiz doldurulup kaşelenip şirket yetkilisi tarafından imzalanmalıdır. Eğer vize başvurusu yapacak kişi imza sirkülerinde adı geçmiyorsa dilekçe noterden onaylatılacak.
9
Faaliyet belgesi aslı(son 6 ay içinde alınmış)
10
İşyeri vergi levhası fotokopisi (güncel)
11
Çinde ziyaret edeceğiniz şirketten davetiye (Konsolosluğa hitaben), business license, lisans üzerinde adı geçen yetkilinin kimlik fotokopisi (bunları email yoluyla temin edebilirsiniz)
12
Çinle yapılan ticaret hacminin kaydı (en az 10.000 usd)
13
Ekteki bilgi formu doldurulacak
 
Önemli Notlar:
1.    Tüm başvuru sahipleri için (14-70 yaş arası)  04.12.2017 tarihinden itibaren parmak izi verilmesi zorunludur. Parmak izi için randevu tarafımızdan sağlanır. Parmak izi verildikten itibaren 5 yıl geçerlidir.
2.    Eğer kişi Irak, Suriye, Afganistan ve Pakistan türü ülkelere 2 kereden daha fazla giriş yaptıysa  antetli kâğıda imzalı kaşeli İngilizce gidiş nedenini detaylı açıklayan dilekçe gerekecektir.
3.    ADANA GAZIANTEP SANLIURFA MARDIN KAYSERI HATAY SIRNAK KILIS HAKKARI VAN DIYARBAKIR pasaportunu bu şehirlerden almış olan kişilere vize verilmeyecektir. Bu şehirlerden pasaport almış kişiler haricindeki şehirler RESMİ DAVETİYE ile İstanbul’dan  başvuru yapabilir. Ancak ŞİRKET DAVETİYESİ ile başvuru yapacak kişilerin pasaportlarını ISTANBUL, BALIKESİR, BURSA, ÇANAKKALE, EDİRNE, KIRKLARELİ, KOCAELİ, TEKİRDAĞ, YALOVA, MANİSA, UŞAK, ISPARTA, BURDUR, AYDIN, DENİZLİ, MUĞLA, ANTALYA, İZMİR bu şehirlerden almış olması gerekiyor.
4.    Resmi davetiye ile başvurularda eğer kişi Çin’e daha önce gitmişse işlem süresi 7 iş günüdür, eğer kişi Çin’e ilk defa gidecekse işlem süresi 7 iş gününü aşabilir. Şirket davetiyesi ile başvuru yapıldığında, eğer kişi son 1 senede ve daha öncesinde Çin’e gidişleri varsa işlem süresi 7 iş günüdür, eğer yoksa işlem 7 iş gününü aşabilir.
5.    Resmi davetiye ile başvuru yapacak kişiler, evrak listesindeki 4. ve 12. Maddeyi temin etmesine gerek yoktur. 8.maddede bahsedilen şirket dilekçesi eğer daha önce Çin’e giriş varsa yada imza sirkülerinde kişinin ismi geçiyorsa noter onaylı olmasına gerek yoktur. Resmi davetiye mutlaka İstanbul konsolosluğuna hitaben istenmelidir. Eğer kişinin Çin’e girişi yoksa 11.maddedeki evraklar mutlaka istenecektir.